top of page

KDO JSME?

Jedinečná kombinace koutku pro děti s profesionálním hlídáním s coworkingovým prostorem pro maminky přímo v srdci Ostravy. Koutek světa je místo vzniklé z nejvyšší potřeby. Z nejvyšší potřeby najít pro děti jejich vlastní svět, když si rodiče v centru Ostravy potřebují nutně zařídit něco dospěláckého nebo mít chvíli na práci či vzdělávání. Nabízíme možnost krátkodobého hlídání dětí již od 1 roku věku s možností využít místo v přilehlém mamahubu.

Organizujeme také kurzy, eventy, menší kulturní akce a školení, zaměřené především na rodiče. 

KS_Black.png

NÁŠ TEAM

Kristýna- zakladatelka
Dita - produkce
Kateřina - personalistka
FaceApp_1674740716428_edited.jpg
FaceApp_1674741604039_edited.jpg
Linda - hlídačka

Práce učitelky byla odjakživa jednou z vizí už od základní školy. Přestože jsem vystudovala konzervatoř a odbočila tak úplně mimo obor, po maturitě jsem se vydala na Pedagogickou fakultu. Když se naskytla možnost být jednou z hlídaček, brala jsem to zprvu jako „pouhé hlídání dětí”, protože jsem s dětmi chtěla vždy pracovat spíše pedagogickým způsobem, ale postupem času mě to začalo velmi naplňovat a dostalo to úplně jiný rozměr. Mimo hlídání lektoruji v i MŠ. Snažím se, aby se v koutku vaše děti cítily bezpečně a rádi jste se k nám vraceli.

Adélka - hlídačka

Jsem Áďa. Studují předškolní a mimoškolní pedagogiku na Vyšší odborné škole Prigo. Ráda zpívám a učím se na hudební nástroje. V budoucnu bych chtěla pracovat ve školce nebo si založit nějaký kroužek pro děti. Mezitím, co vy budete pracovat, ráda se o vaše miláčky postarám. Užijeme si spolu spoustu legrace a vy si uděláte čas pro sebe. 

FaceApp_1674740840588_edited_edited.jpg
Klárka - hlídačka
bottom of page