top of page

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Nabízíme dvě možnosti hlídání dětí, a to krátkodobé (od 1 hodiny viz ceník) nebo pravidelné dlouhodobé (např. každé pondělí dopoledne) - na základě osobní domluvy smlouvy. Než se rozhodnete využívat naše služby pravidelně, můžete si je patřičně vyzkoušet.

Tlačítko

PROGRAMY A KURZY

Školení a kurzy se zajištěným hlídám pro maminky si jednoduše zarezervujete přes náš rezervační systém jako hlídání. V ceně kurzu je už hlídání jednoho dítka započítáno. 

Tlačítko

CHŮVY

Potřebujete hlídání i mimo naší pracovní dobu a ideálně u vás doma? Zavolejte nám, a v ideálním případě vám jednu naší chůvu rádi vypůjčíme.

Tlačítko

MOBILNÍ DĚTSKÝ KOUTEK

Potřebujete profesionální péči našeho koutku na firemním večírku, svatbě nebo festivalu? Rádi vám nabídneme služby našeho mobilního koutku včetně hlídaček. 

Tlačítko

MAMAHUB

Pokud není dohodnuto jinak, své místo v našem hubu, má maminka v rámci hlídání zajištěno. Může tak využít klidného prostředí pro práci. Součástí hubu bude i tiskárna a scanner.

Tlačítko

EVENTY/PRONÁJEM

Hledáte místo pro oslavu narozenin svých dětí? Už nemusíte, u nás si můžete pronajmou celý koutek pro sebe i s profesionálním eventovým servisem! A pozor nabízíme i venkovní variantu. 

Tlačítko

PRODUKTY/ E-SHOP

Snažíme se, aby všechny produkty, které v našem koutku nabízíme byly lokálního nebo alespoň českého původu. Zároveň bychom vám je chtěli nabídnou za zajímavější ceny v našem e-shopu, na kterém pracujeme.

Tlačítko
bottom of page